«Покровське» просто зникне

2021 0

Ми у соцмережах:

«Покровське» просто зникне

Ще торік у Рівному мали зникнути усі житлово-комунальні підприємства. Так і сталося. За винятком двох ЖКП — «Галицького» та «Покровського», які обслуговують близько трьохсот будинків. Бо самі ж мешканці цих будинків не створили ОСББ, не обрали управляючу компанію. Але незабаром це доведеться зробити. Бо за кілька місцяців цього року «Покровське» ліквідують через борги.

Володимир Хомко, міський голова:

Рятувати за бюджетні кошти ЖКП «Покровське» ми не збираємось. Після його банкрутства людям оголосимо, щоб самі обирали собі управлінські компанії. Їх є більш ніж достатньо. Міська влада не може змусити обрати управляючу компанію. Це мають зробити самі мешканці, але більшість з них безініціативні. На мою думку, найбільш доцільно створити ОСББ. Ті, хто створив ще 6-7 років тому ОСББ, то забули про всі проблеми.

Олег Бездіжий, начальник ЖКП «Покровське»:

На даний час ми обслуговуємо 160 будинків. Це ті, які вищі трьох поверхів. Їхні мешканці за квартирну плату мають перед нами 4 мільйони гривень боргу. Очевидно, що працювати у таких умовах ми не зможемо. Адже, відповідно, маємо заборгованість перед підрядниками. Згідно із законом України про житлово-комунальні послуги, жеків, як комунальних підприємств, не існує. Робити так, як інші жеки, перетворюючись в управляючу компанію, не маємо змоги. Бо маємо кредиторську заборгованість. Тому просто зникнемо і все.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також