Полетять взимку?

989 0

Ми у соцмережах:

Ігор Насинюк

Про рівненський аеропорт згадав нещодавно заступник Офісу президента Кирило Тимошенко, виступаючи на форумі «Україна 30. Міжнародна політика». І слова його звучали надто оптимістично: «Ми відкриємо нові рейси в цьому році. Це стосується аеропорту Рівного. Ми не просто запускаємо нові рейси, ми запускаємо реконструкцію злітно-посадкових смуг в багатьох регіональних аеропортах». Чи, може, й справді полетять?

Ігор Насинюк, директор аеропорту:

— Аеропорти у Рівному та Херсоні потрапили до державної програми реконструкції, яка діятиме до 2023 року. Запустити до кінця року рейси із нашого аеропорту реально. Адже є попит. Наприклад, свої пропозиції з туристичних напрямків нам уже надіслали авіакомпанії «SkyUp» та «МАУ». Є й пропозиції на перевезення вантажів та внутрішні перельоти. Однак усі ці компанії виставляють свої вимоги до нашого аеропорту. Йдеться про оновлення системи посадки, огорожі та світлосигнальної системи. Зараз над цим триває активна робота. До кінця року в нас уже є підтвердження на 75 мільйонів гривень державної підтримки.

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА уже провів тендер з реконструкції радіотехнічних засобів навігації та посадки аеропорту, вартістю більше 100 мільйонів гривень. Свої пропозиції подали дві київські компанії — «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» та «НТТ Енергія». Оскільки перша фірма запропонувала найменшу суму — близько 98 мільйонів, то її було оголошено переможцем.

Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської ОДА:

Коли стало відомо, що коронавірус відступає, а туристичний сезон таки відбудеться, то з початку року ми почали звертатися до усіх без винятку авіакомпаній. Йдеться про польоти з Рівного до Туреччини та Єгипту. Однак жоден туроператор заявок не подав. Однак ми надіємося модернізувати аеропорт завдяки державній програмі. Лише до кінця цього року надійде 75 мільйонів гривень. Всі роботи з покращення летовища за ці кошти завершать до кінця цього року.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також