Поліський палац внесли до переліку об’єктів культурної спадщини України

1677 0

Ми у соцмережах:

Поліський палац внесли до переліку об’єктів культурної спадщини України

Прокурори Вараської окружної прокуратури з'ясували, що органом охорони культурної спадщини, попри вимоги Закону України «Про охорону культурної спадщини», досі не внесено у Державний реєстр нерухомих пам'яток України дані про палац Красицьких, що у смт Володимирець.

Він збудований ще у 1827 році паном Фердинандом Красицьким. На початку 20 століття палац викупила бельгійська родина Де Пурбе, якій він належав до 1939 року. В радянські часи приміщення використовували як сиротинець. Маєток унікальний ще й тим, що це єдиний збережений палац на все Полісся.

Відсутність відомостей про історичну пам’ятку в Реєстрі не забезпечує її належного захисту, догляду та збереження і створює ризики незаконних дій щодо неї.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися скерування облікової документації до Міністерства культури та інформаційної політики України для внесення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України пам’ятки архітектури «Палац Красицьких», повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури. 

Читайте також: Хто врятує палац Красицького?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також