Політолог: Тимошенко пропускає перший удар від Ляшка за «канцлерську республіку»

359 0

Лідер партії ВО« Батьківщина» Юлія Тимошенко пропускає перший удар від раптово пожвавілого головного «радикала» Олега Ляшка за« канцлерську республіку». Так вже склалося, що вони будуть боротися за одного і того ж виборця.

Як передає «ПіКа» з посиланням на replyua.net, про це у своєму блозі пише український політолог Михайло Бесараб.

За його словами, Тимошенко, йдучи в президенти, заявила, що скасує цю посаду. «Це був цілком ідіотський хід її штабу», - пише видання. Політтехнологи Ляшка швидко зорієнтувалися, і Ляшко сьогодні заявив, що виступає за зміцнення повноважень президента і за скасування посади прем'єра. Йдеться про американську модель, коли президент очолює виконавчу владу.

Михайло Бесараб вважає, що в цьому питанні Ляшко отримує серйозну перевагу над Тимошенко. Його модель «сильного президента» значно легше буде продаватися виборцям, її легше пояснити.

Концепт Тимошенко значно складніший. Буде багато незручних питань. Перше з них і найочевидніше: а навіщо балотуватися на посаду президента, щоб її скасовувати?

Електорат Тимошенко-Ляшка – за прості рішення і марить про «залізну руку» заради порядку. Олег Ляшко грамотно підловив Юлії Тимошенко на легковажну заяву про канцлера. Тепер Тимошенко не вийде з цього питання без втрат. Ляшко буде при кожній нагоді їй про це нагадувати. Або ж їй доведеться відмовитися від цієї заяви, що також недобре.

Джерело - @ПіКа@


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

Залиште вiдповiдь

Читайте також