Поліцейські із Канади ознайомилися із роботою рівненських колег

294 0

Ми у соцмережах:

Поліцейські із Канади ознайомилися із роботою рівненських колег

Під час зустрічі очільник поліції області Олексій Камишанський разом із представниками Канадської поліцейської місії в Україні (CPMU) мали змогу обмінятися досвідом та обговорити питання подальшої співпраці.

Сьогодні до ГУНП в Рівненській області завітали Радниця з питань підготовки поліцейських Карін Ланглуа та Радник з питань підготовки поліцейських Вейн Вільямс.

Керівник  поліції області та його заступник Руслан Стрельбіцький розповіли іноземним колегам про проєкт «Поліцейський офіцер громади» та стан його впровадження на Рівненщині, реформування поліцейських відділків та, зокрема, відкриття фронт-офісів. Також Олексій Камишанський озвучив плани щодо впровадження у службовій діяльності поліцейських системи «Custodi Records», яка дозволить захистити громадян від протиправних дій або бездіяльності поліції. "Захищеними" стануть і правоохоронці, адже таким чином матимуть змогу уникнути безпідставних звинувачень та відстояти свій авторитет.

Не залишили поза увагою також і спеціальні тактичні навчання, які проводили днями для правоохоронців Рівненщини представники Національної поліції. Олексій Камишанський наголосив на важливості та необхідності проведення подібних тренувань.

В свою чергу, представники місії поділилися власним досвідом проведення таких заходів.

Цікавилися іноземці і матеріально-технічним забезпеченням поліцейських на Рівненщині, тож, користуючись нагодою, Олексій Камишанський показав закордонним гостям умови роботи поліцейських в ГУНП. Також вони оглянули приміщення майбутнього фронт-офісу у Рівненському районному управлінні поліції.

Наостанок гості із Канади подякували за гостинну зустріч та домовилися про подальшу співпрацю. Зокрема, було обговорено про проведення тренінгів для слідчих, працівників мобільних груп із протидії домашньому насильству та працівників фронт-офісів, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області. 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також