Поліцейські Рівненщини отримали допомогу від Європейського Союзу

334 0

Ми у соцмережах:

Поліцейські Рівненщини отримали допомогу від Європейського Союзу

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Рівненській області комп’ютерне обладнання та техніку.

- Наша місія уже тривалий час надає консультації Національній поліції та МВС України щодо розробки та вдосконалення концепції правоохоронної діяльності відповідно до кращих практик Європейського Союзу, — зазначив старший радник із питань криміналістичних розслідувань КМЄС Уго Юхалаллі. — Сьогодні ми передаємо обладнання для покращення спроможності підрозділів криміналістичного забезпечення, а також слідчих у виявленні, вилученні та зборі доказів під час огляду місця події.

 

Як додав експерт із криміналістичних розслідувань КМЄС Максим Ощепков, сучасна фототехніка і обладнання, яку отримали криміналісти Рівненщини, сприятиме якісній фіксації слідової інформації, а відтак — ефективному розслідуванню кримінальних проваджень.

 

Начальник відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Рівненській області Сніжана Гамера подякувала представникам місії за таку необхідну матеріально-технічну підтримку підрозділу із сподіваннями на подальшу співпрацю.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також