Поліцейські вчепили білі стрічки і закликають чоловіків підтримати ініціативу

1372 0

Ми у соцмережах:

Поліцейські вчепили білі стрічки і закликають чоловіків підтримати ініціативу

Саме сьогодні, у День білої стрічки, чоловіки у різних країнах приколюють до одягу білу стрічку, як символ підтримки у прагненні викорінити насильство щодо жінок, і таким жестом закликають інших підтримати цю ініціативу. Патрульна поліція Рівненщини вже долучилась.

Ініціатива "Біла стрічка", що походить із Канади, є найбільшим світовим рухом, який має на меті залучення чоловіків до вирішення проблеми насильства з боку чоловіків щодо жінок і дівчат.

Патрульна поліція Рівненської області повідомляє, що коли увесь світ стає на захист жінок і дівчат, українські поліцейські не залишаються осторонь. І закликає рівнян підтримати міжнародну кампанію "День білої стрічки"!  Ця масштабна інформаційно-просвітницька кампанія організована Проектом підтримки підготовки поліцейських (РТАР) у партнерстві з громадською організацією "Біла Стрічка України". Кампанія покликана підкреслити важливу роль Національної поліції, яка щодня стоїть на передовій лінії та працює над збільшенням розуміння, запобіганням та протидією насильству чоловіків щодо жінок та дівчат, адже все починається з обізнаності про проблему. Долучення керівників поліції на усіх рівнях, зокрема чоловіків, до цієї ініціативи – ще один крок до подолання насильства відносно жінок в Україні.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також