Поліцейських Рівненщини вчать колеги із Канади

600 0

Ми у соцмережах:

Поліцейських Рівненщини вчать колеги із Канади

Чотириденний семінар-тренінг для поліцейських превентивного блоку розпочався сьогодні у Рівному.

Під час навчань представники канадської поліцейської місії в Україні спілкуватимуться із рівненськими колегами на теми взаємодії поліції та громади, курсів лідерства для керівників.

Участь у тренінгу беруть поліцейські офіцери громад, дільничні офіцери поліції та керівники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в Рівненській області.

Тренінг від міжнародних партнерів зосереджений на різних практичних інструментах, які допомогають поліції налагоджувати взаємодію з громадами. До прикладу, особливості роботи з молоддю, попередження злочинів через покращення благоустрою, етичні аспекти у діяльності поліції, особливості комунікації, тощо. На курсах лідерства мова йде про визначення ролі та обов’язків керівника, формування та розвиток команди, прийоми ефективного спілкування тощо.

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП Руслан Жук подякував іноземним колегам за можливість навчатися: «Виклики сьогодення ставлять перед нами нові завдання та вимоги, реагувати на які потрібно правильно та оперативно. Тож вдосконалюємось для якісного надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри громадян».

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також