Поліцейський купив квартиру та не повідомив про це у декларації

772 0

Ми у соцмережах:

Поліцейський купив квартиру та не повідомив про це у декларації

Правоохоронця притягнуто до адміністративної відповідальності за неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Суд визнав винним інспектора групи реагування патрульної поліції з Дубна у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 статті 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Прокурори довели, що правоохоронець без поважних причин не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, зокрема про купівлю житла, а відтак вчинив правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Це порушення виявила місцева прокуратура під час моніторингу відомостей з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та скерувала матеріали за цим фактом для розгляду та проведення перевірки в Управління захисту економіки в Рівненській області, яким стосовно працівника поліції складено та направлено до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Суд призначив поліцейському покарання -  1700 гривень штрафу.

Прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила, що у  упродовж 6 місяців цього року  прокурори довели у суді винуватість 43 суб’єктів декларування у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Усього на винних осіб накладено штрафів на загальну суму майже 43 тис гривень. Серед покараних корупціонерів – 15 депутатів сільських, селищних, районних рад, 2 посадові особи райдержадміністрацій, 2 поліцейських, 4 державні службовці, 20 посадових осіб юридичних осіб публічного права – працівників лісової охорони.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також