Поліція привітала полковника зі 105-річчям

1188 0

Ми у соцмережах:

Поліція привітала полковника зі 105-річчям

Крізь відкриті вікна квартири ветерана чутно дзвінкий сміх на фоні поставленого голосу полковника Мефодія Федорова. Найстарший ветеран органів внутрішніх справ не зраджує традиціям — свій 105 день народження зустрічає у сорочці, краватці та з посмішкою.

Нині до іменинника не доступитись: рідні, близькі, колеги-правоохоронці вітають ювіляра. Подарунки, слова, а головне увага — ось що дарує натхнення Мефодію Федорову із радістю зустрічати кожен день.

Голова рівненської ветеранської організації МВС Ігор Поляков, якого уже вважають своїм у цій родині, побажав ветерану прожити стільки, щоб стати рекордсменом Книги рекордів Гіннеса. Пенсіонер, без роздумів запитав: «То скільки треба?»

Багато, пане полковнику.  Багато, довго і щасливо! Аби іще не один десяток років приходили до Вашого дому із подарунками та вітаннями. До поздоровлень іменнику приєднується керівництво та увесь особовий склад Національної поліції в Рівненській області. Бажають здоров'я і щиро дякують за поради, підказки та енергію, яку він випромінює. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також