Поліція Рівного показала оновлений кінологічний центр (ВІДЕО)

375 0

Ми у соцмережах:

Поліція Рівного показала оновлений кінологічний центр (ВІДЕО)

Начальник кінологічного центру поліції області Вадим Гурін розповів про досягнення кінологів та особливості тренування деяких порід, показав оновлені приміщення чергової частини, кабінети та вольєри для утримання службових собак. Також він окреслив основні напрями роботи у взаємодії зі структурними підрозділами поліції.

  Кінологічний центр на сьогодні має 23 службових собаки, які здебільшого орієнтовані на розшукову роботу, але займаються також пошуками і наркотиків, і вибухівки, і зброї. Із початку цього року кінологи  в  складі слідчо-оперативних  груп здійснили 513 виїздів  на місця скоєння злочинів та подій. Завдяки допомозі чотирилапих поліцейських на території області вдалося розкрити 346 кримінальних правопорушень. 

За вагомі здобутки у службовій діяльності начальник Олексій Камишанський вручив Вадиму Гуріну, який упродовж п’яти років очолює підрозділ, відзнаку ГУНП в Рівненській області. 

Насиченою емоціями виявилися наступна частина «інспектування» показові виступи вихованців Центру, які продемонстрували здобуті навики у «розкритті» злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків і вибухівки.  

А бійці КОРДу, до особового складу якого «зарахована» німецька вівчарка, провели спецоперацію із захоплення злочинця. У цьому їхня «колега» справилася на відмінно. 

 Крім того, для гостей організували й міні-виставку озброєння, яке має на сьогодні поліція області.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також