Поліція цілодобово моніторить передвиборчу ситуацію на Рівненщині

598 0

Ми у соцмережах:

Поліція цілодобово моніторить передвиборчу ситуацію на Рівненщині

На Рівненщині вже зареєстровано 35 повідомлень про події, пов’язані із порушенням виборчого законодавства вибори. Із початку передвиборчої агітації найбільше таких фактів зафіксовано у місті Рівне та Дубенському районі — 11 та 9, відповідно.

Під час перевірки вказаних фактів поліцейські склали 13 адміністративних протоколів про правопорушення, передбачені частиною 2 статті 212-13 КУпАП (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). В обласному центрі — п’ять протоколів, у Млинівському та Радивилівському районах — по два, у Гощанському, Корецькому, Сарненському та Демидівському районах — по 1 протоколу за цією статтею.

Питання дотримання законодавства у період передвиборчої кампанії перебуває на контролі керівництва Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

- Ситуаційний центр ГУНП цілодобово моніторить та узагальнює інформацію про події, пов’язані із порушеннями виборчого законодавства, підкреслив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. Крім того, сьогодні Рівненщина у числі тих областей, де ефективно налагоджена взаємодія між поліцією та обласним осередком громадянської мережі «ОПОРА», представники якої разом із поліцейськими виявляють та фіксують порушення, що стосуються виборчого процесу.

Відділ комунікації поліції Рівненської області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також