Поліція відкрила ще дві станції

1402 0

Ми у соцмережах:

Поліція відкрила ще дві станції

Службі дільничних офіцерів поліції виповнилося 96 років, і у Рівненській області відкрили ще дві поліцейські станції. Відтепер Клесівська ОТГ у Сарненському та Старосільська ОТГ у Рокитнівському районах матимуть нові приміщення для місцевих поліцейських.

У них матимуть змогу працювати також групи реагування патрульної поліції та інші правоохоронні підрозділи за потреби.

- Відкриття поліцейських станцій зробить території обслуговування безпечнішими, а дільничні зможуть якісніше надавати поліцейські послуги та допомагати людям вирішувати їхні проблеми на місці, вважає Сергій Волков, т.в.о. начальника ГУНП в Рівненській області.

Окрім того, в рамках впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади» та з метою налагодження ефективної взаємодії поліції з населенням кожна ОТГ матиме свого дільничного.

- Робота дільничного передбачає спілкування з людьми, зауважив на відкритті поліцейської станції у Старому Селі заступник начальника ГУНП в Рівненській області Людвіг Файт. Для того, аби поліцейський завжди був поряд із громадою, оперативно реагував на звернення людей, які живуть на території його обслуговування, ми створюємо їм належні умови.

З нагоди відкриття станцій поліцейським, які нестимуть тут службу, Головне управління Національної поліції в Рівненській області виділило службові автомобілі.

Людвіг Файт обговорив із представниками місцевої влади питання створення громадського формування, яке допомагатиме правоохоронцям у забезпеченні публічної безпеки та порядку.

Нагадаємо, у Рівненській області вже функціонують 12 поліцейських станцій та Центр безпеки.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також