Заблокували 18 каналів та груп молодіжного руху «Редан», який намагались створити і у Рівному (ВІДЕО)

1177 0

Ми у соцмережах:

Заблокували 18 каналів та груп молодіжного руху «Редан», який намагались створити і у Рівному (ВІДЕО)

Штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність. Тож оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування, адміністраторів цих інформаційних каналів та організаторів масових заходів.

Рівненська журналістка Вікторія Мамотюк повідомила, що небезпечний молодіжний рух ПВК «Редан» зафіксували і у Рівному.

Відео з закликами вступити до так званого ПВК «Редан» набирають велику кількість охоплень в соцмережі Tik-Tok. Уже є канал у Telegram «ЧВК Україна», де створені чати для залучення підлітків до небезпечного угруповання з Києва, Рівного, Луцьку, Львова та Донецька.

- Батьки, звертаюся до вас: з’ясуйте де і як проводять ваші діти час, що пишуть в соцмережах, з ким спілкуються. Це для того, аби уникнути біди, адже сьогодні ваша дитина може, у складі групи побити іншу, а завтра інша група поб’є вашого підлітка до смерті, адже, якщо не зупинити, важкі травми це лише питання часу…- повідомляє Вікторія Мамотюк. 

Провокування конфліктів і масових бійок між підлітками – таку мету ставлять перед собою організатори зібрань молоді, утім поліцейські завадили реалізувати ці злочинні задуми. Загалом упродовж двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді. Правоохоронці оперативно відреагували і не допустили конфліктних ситуацій між підлітками, повідомляє Управління комунікації Національної поліції України.

За словами начальника управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдана, до управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні. Тож ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.

За його словами, поліцейські уже заблокували 18 каналів та груп, які були створені для «розкручування» цього молодіжного руху та дестабілізації ситуації всередині країни. Оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування та адміністраторів цих інформаційних каналів.

- Аби не дати ворогу успішно провести свою ІПСО і застерегти дітей від необдуманих вчинків, ми спілкуємося із адміністраціями та педагогічними колективами навчальних закладів, але головне: ми звертаємося до батьків і закликаємо їх бути друзями своїх дітей, проводити з ними більше часу, підтримувати їх, цікавитися, з ким вони спілкуються і як проводять дозвілля, - зазначив Василь Богдан. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також