Поліція запровадила для дітей чат-бот «KidsPolice»

567 0

Ми у соцмережах:

чат - бот, поліція

Чат-бот розробили на базі месенджеру «Telegram», аби діти та їхні батьки мали змогу отримати не тільки максимально вичерпну інформацію щодо роботи ювенальних поліцейських, а й — підтримку та оперативну допомогу.

Програма складається із шести розділів:

- у розділі «Ювенальна поліція» користувачі зможуть ознайомитися із поліцейським, що служить на необхідній території, зателефонувати йому або написати особисте повідомлення;

- за допомогою «Карти» можна подивитисягеолокаціюнайближчогополіцейського відділу;

- клавіша «СТОП Кібербулінгу» перенаправитьуботпрограму“Кіберпес”, в якій розповідається про можливі дії дітей, батьків та вчителів у випадку кібербулінгу. Крім того, у ньому можна дізнатись, як самостійно видалити образливі матеріали із соціальних мереж, а також, куди звертатись по допомогу.

- натиснувши«Дій проти насильства» —перейдете на бот Міністерства внутрішніх справ,у якому можна отримати максимально вичерпнуінформацію про домашнєнасильство, підтримку та допомогу в цьомупитанні.Зокрема, цейчатботможедопомогтивикликатислужбидопомогиполіцію та «швидку»переадресувати на спеціалістівбезоплатноїправовоїдопомоги, якінададутьюридичнуконсультацію в онлайн-режимі.

- у розділі «ЧАТ» можна буде долучитися до обговорення різних питань із іншими учасниками.

- за «Посиланням на офіційні сторінки» можна перейти на сторінки у інших соціальних мережах.


Розробили чат-бот викладач Рівненської комп’ютерної академії ШАГ разом із своїми учнями.

Очільниця сектору ювенальної поліції Рівненщини Ірина Чорна зазначила, що чат допоможе налагодити комунікацію між ювенальним поліцейським та дитячим населенням певної території.

ПроскануйтеQR-код або в телеграм-пошуку введіть @KidsPolice, аби долучитися до боту.

Спробуйте — це просто!

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також