![Поліція знайшла трьох злодіїв, які на Сарненщині обікрали магазин](/img/650/politsiya-znayshla-trokh-zlodiiv-yaki-na-sarnenshc_20230302_4396.jpg)
У селі Переброди в ніч на перше березня проникла у приміщення, зірвавши та пошкодивши замки на дверях. Із закладу зник алкоголь, цигарки та гроші.
Співробітники відділення поліції №1м. Дубровиця оперативно встановили, що до злочину можуть бути причетні троє місцевих жителів віком від 27-ми до 29-ти років.
За місцем проживання найстаршого поліцейські виявили та вилучили 19 пляшок алкоголю, 67 пачок цигарок та 268 гривень, викрадених із каси.
У рамках відкритого за частиною 4 статті 185 Кримінального Кодексу України провадження вирішується питання про повідомлення зловмисникам про підозру та обрання запобіжного заходу.