Поліція знайшла злодіїв, які обкрадали оселі у Рокитному

Вийти на слід зловмисників вдалося завдяки злагодженим діям працівників карного розшуку та слідчих ВП №2 Сарненського райвідділу поліції.

1 хв. читання

Правоохоронці встановили, що 29-річний житель селища Рокитне разом зі своєю співмешканкою причетні до скоєння крадіжок, зокрема із помешкань місцевих жителів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що шляхом підбору ключа вони проникли в орендований 44-річним чоловіком будинок у селищі Рокитне, звідки викрали два ноутбуки із зарядними пристроями, павербанк, документи, планшет, навушники та банківську карту.

Встановлено також причетність «кримінального дуету» і до крадіжки двох мобільних телефонів у 23-х та 54-річної рокитнівчанок.

Частину викраденого майна поліцейські виявили та вилучили за місцем тимчасового проживання зловмисників.

У рамках кримінальних проваджень, відкритих за фактами таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану, , слідчі повідомили 29-річному зловмисникові про підозру, а суд обрав підозрюваному запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.

Слідчі дії відносно 22-річної співучасниці тривають, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області .

Поділитися цією статтею