Полковник Камишанський підписав меморандум про співпрацю з громадами Корця та Острога

697 0

Ми у соцмережах:

Полковник Камишанський підписав меморандум про співпрацю з громадами Корця та Острога

В області до безпекової ініціативи Нацполіції «Поліцейський офіцер громади» уже долучилися 32 територіальні громади, у яких служить 51 поліцейських офіцер. Сьогодні меморандум про співпрацю та партнерство із поліцією начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський підписав із головами ще двох громад.

- Відверто кажучи, радий, що все більше громад долучаються до проєкту, -  зауважив під час робочої зустрічі Олексій Камишанський. — Підписання меморандуму – це перший етап, за яким стоїть кропітка робота у виконанні сторонами зобов’язань. Це і конкурсний відбір кандидатів, і їх навчання, і підготовка приміщень, і забезпечення автотранспортом. Але пройти цей шлях необхідно, бо зараз люди хочуть відчувати себе у безпеці. А це наша спільна відповідальність.

Сьогодні до Острозької міської територіальної громади входить 56 населених пунктів, де загальна кількість населення становить 42 678 осіб. У Корецькій міській територіальній громаді — 34 населених пункти із населенням 24 327 особи.

Керівник поліції області поділився із керівниками Острозької та Корецької громад Юрієм Ягодкою та Людмилою Дмитрук досвідом практичної реалізації проєкту на території інших громад Рівненщини, а також його перевагами. Також присутні обговорили актуальні питання взаємодії громад із поліцією для забезпечення безпеки на територіях.

У підсумку Олексій Камишанський висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю задля якіснішого надання поліцейських послуг та підвищення рівня довіри населення до поліції.

А за активну співпрацю, надання дієвої допомоги у забезпеченні публічної безпеки та порядку, профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю очільникам громад головний поліцейський Рівненщини вручив подяки та презентував сувеніри.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також