«Полтава» іде у відрив

1452 0

Не змогли зачепитися бодай за одну перемогу у двох матчах у Полтаві баскетболісти рівненського «Пульсара». І тепер у серії до двох перемог, які дозволять поборотися на 5-6 місця, у підопічних Михайла Переверзія не залишилося права на поразку.

У першій зустрічі рівняни впевнено виграли стартову чверть — 18:10, але у підсумку поступилися — 50:72, причому в заключному періоді «Пульсар» набрав лише 5 пунктів. Єдиним у нашій команді, хто перетнув десятиочкову позначку, став Дмитро Брянцев, на рахунку якого 12 пунктів. Зовсім іншим вийшов другий матч. Лідер у ньому раз у раз змінювався. Усе вирішувалося у кінцівці гри. На жаль, і цього разу усе закінчилось для нас поразкою — 70:71. Цього разу Дмитро Брянцев набрав 16 очок. У звітній зустрічі варта уваги влучність триочкових у рівнян — 57% (12 влучань у 21-й спробі). Як це не парадоксально, але зі штрафними справа у нас була значно гіршою — 30% (4 з 13). Вже у Рівному Михайло Переверзій однією з причин невдачі у другій грі назвав деякі суперечливі рішення суддів, а також відсутність Віктора Герасимчука, в якого перед самою грою виникли проблеми із хребтом. Незважаючи на дві поразки, наш тренер вірить, що у Рівному можна і потрібно двічі обіграти «Полтаву», щоб доля протистояння вирішувалася вже у п’ятій зустрічі в Полтаві. Найближчий двобій «Пульсара» та «Полтави» відбудеться у п’ятницю о 17.00. Якщо рівняни виграють, то ще один матч пройде у неділю.