Поляки через Україну пускатимуть потяги до Китаю

1274 0

Ми у соцмережах:

Поляки через Україну пускатимуть потяги до Китаю

Польська залізнична компанія PKP LHS почала тестування нового маршруту в Китай. З Євротерміналу в Славкуві, що належить PKP LHS, ужевідправили пробний контейнер. По дорозі в Піднебесну він проїде Транскаспійським маршрутом, тобто територією України, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на ЦТС.

"Ми запускаємо маршрут, який коротший за морський шлях і набагато дешевший повітряного. Він відповідає потребам експедиторів та операторів, які хочуть уникнути тривалого морського транспорту, обійти черги на завантаження в азіатських портах, ефективно перетинати кордон з Європейським Союзом і забезпечувати доставку вантажів just-in-time ", - зазначив глава PKP LHS Збігнєв Трачіхлєб.

Запуск пробного контейнера був організований за сприяння австрійської компанії Far East Land Bridge ( "дочки" російської "РЖД Логістика"). Деталі проекту і співпраці між компаніями не повідомляють.

Раніше PKP LHS протестувала новий маршрут для доставки вантажів з Євросоюзу до Ірану. Цей шлях також пройшов через територію України. З Славкува в Астару, на кордоні з Азербайджаном, контейнер доставили за 9 днів, у зворотному напрямку - за 13 днів.

А ПАТ "Укрзалізниця" веде переговори про встановлення єдиного тарифу з операторами польських залізниць для запуску контейнерного поїзда від Чорного моря до портів на півночі Польщі.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також