Поляки незабаром можуть знову одягнути маски. І це не через коронавірус

534 0

Ми у соцмережах:

Поляки незабаром можуть знову одягнути маски. І це не через коронавірус

Польський уряд розглядає можливість повернення маскового режиму в країні. Проте цього разу причина не у захисті від коронавірусу. А в низькій якості повітря, яка може з'явитися під час осінньо-зимового сезону. Усе через те, що поляки спалюють усе, що лише можна. Адже вугілля є дорогим і знайти його непросто.

Нещодавно Bloomberg заявив, що повітря в Польщі стало одним з найбрудніших у Європі. А це, за словами міністра охорони здоров’я країни Адама Нєдзельського, є одним з найсерйозніших факторів смертності серед населення. Адам Нєдзельський заявив, що наразі у Польщі аналізують можливість роздавати антисмогові маски громадянам.

Для більшості польських домогосподарств вугілля зараз є найбільш затребуваним товаром перед зимовим періодом. Тому жителі Польщі вже почали їздити за кордон до сусідів. Вугілля продають практично постійно, а телефони на складах дзвонять безперервно з шостої ранку до пів на одинадцяту вечора, повідомляє чеський портал "Seznam Zprávy".

Причина криється у ціні. "У Польщі тонна вугілля коштує від 3,8 тисяч до 4,8 тисячі злотих, а в Чехії — приблизно 5,5 тисячі крон. Це близько 1000 злотих. Щоправда, постачальники вже жаліються на те, що їхні запаси закінчуються.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також