![Поляки профінансували клас безпеки у Дубно](/img/650/polyaki-profinansuvali-klas-bezpeki-u-dubno_20240710_6258.jpg)
У Дубні створили клас безпеки за кошти іноземних партнерів.
Профінансувала його облаштування Академія пожежної служби Республіки Польща, повідомляє голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.
- Клас у Дубні обладнали на базі однієї з пожежно-рятувальних частин. Він містить інтерактивний будинок, де є можливість моделювати різноманітні причини пожеж та їх наслідків. Окремо подяка нашим польським колегам та генконсулу Польщі в Луцьку Кшиштофу Васілевські за допомогу, - сказав очільник ОВА.
Облаштували у просторі й навчальні кімнати, де школярам розповідають правила пожежної та мінної безпеки, цивільного захисту, вчать надавати домедичну допомогу.