![Помер від тяжкої недуги військовик з Гощі](/img/650/pomer-vid-tyazhkoi-neduhi-viyskovik-z-hoshchi_20240229_1698.jpg)
Знову сумна звістка прийшла у Гощанську громаду: передчасно пішов із життя учасник АТО - військовик Віктор Темнюк з Гощі.
- Разом з усією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Прощання з Віктором Темнюком відбудеться завтра, 1 березня, на подвір’ї рідного дому (вул. Івана Богуна,9) о 12-й годині. Орієнтовно о 12:30- зустріч на площі Героїв Майдану в Гощі. Чин відспівування - у храмі Василя Великого, - повідомляє Гощанська селищна рада.