Помер викладач Острозької академії

4325 0

Ми у соцмережах:

на фото Віктор Костюк

Вчора пішов із життя викладач кафедри трудового права інституту права ім. І.Малиновського в Національному університеті «Острозька академія» Віктор Костюк. Про на своїй сторінці у Facebook повідомила його подруга Інна Силантьєва.

Віктор Костюк також був доктором юридичних наук, заступником завідувача відділу Апарату Верховної Ради України, професором Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», почесним головою всеукраїнської громадської організації «Інститут реабілітацій та соціальних технологій», викладач кафедри трудового права в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

Як людина з інвалідністю, він започаткував впровадження інклюзії в систему освіти, створював реабілітаційні центри, робочі місця, законопроекти, які допомагали людям з інвалідністю. Його рекомендації є в багатьох українських книжках, – пише у своєму повідомленні Інна Силантьєва.

Прощання з Віктором Костюком відбулося сьогодні в приміщенні Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» у Києві. Поховають його о 17:00 в селі Ганнополі Славуцького району на Хмельниччині.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також