Помилкове лікування – що не варто робити при застуді

383 0

Ми у соцмережах:

Помилкове лікування – що не варто робити при застуді

Розповсюджені помилки при лікуванні застуди: що не можна робити

 

Застуди нікуди не поділися, незважаючи на пандемію коронавірусу. Є багато народних методів, які ми застосовуємо під час хвороби, навіть не задумуючись, чи допомагають  вони і чи не шкодять організму.

Перше, що завжди рекомендують, - це пити гарячий чай у великих кількостях, додаючи до нього лимон, варення та різні трави.

Під час ГРВІ справді рекомендується багато пити для активного "вимивання" вірусів і токсинів (продуктів розпаду вірусів). Але йдеться про воду або компоти і морси без цукру.

До речі, у чаї міститься кофеїн і таніни, а вони сприяють затримці рідини в організмі. Найкраще при застуді пити звичайну воду без газу і морси без цукру.

Друга рекомендація - це спожити якомога більше вітаміну С всередину, що не завжди корисно для організму. Для початку потрібно проконсультуватися з лікарем.

З одного боку, вітамін С справді є потужним антиоксидантом і допомагає захищати клітини від дії продуктів розпаду вірусів. З іншого — прийом монопрепаратів вітаміну С у надмірних дозах може мати небажані наслідки для всього організму.

Третя народна порада - це при застуді прийняти гарячу ванну або парити ноги. Якщо ви так зробите - то підвищите температуру тіла. Ніякий гарячий душ і навіть сауна не можуть якось вплинути на температуру внутрішніх органів і тим більше запустити масштабне вироблення особливого білка — інтерферону, необхідного для справжньої боротьби з вірусами.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також