Понад сім кілограмів риби — за три години: школярка Софійка стала переможцем у щорічних змаганнях «Дитячий поплавок» (ФОТО)

884 0

Ми у соцмережах:

Понад сім кілограмів риби — за три години: школярка Софійка стала переможцем у щорічних змаганнях «Дитячий поплавок» (ФОТО)

Софії Михалюк — доньці начальника дільниці з обслуговування установки направленого буріння служби головного механіка «Рівнеоблводоканалу» Володимира Михалюка всього 10 років. Незважаючи на юний вік, дівчинка вже добре розбирається у прикормах, наживках та снастях для різних видів рибної ловлі. Це й не дивно, адже вона змалечку разом із татом буває майже на усіх його виїздах на риболовлю. Спочатку дивилася, а потім сама почала ловити. Не пропускали вони і змагання «Дитячий поплавок», які адміністрація «Рівнеоблводоканалу» щорічно проводить серед дітей працівників підприємства на власному ставку.

— Я просто дуже люблю рибалити. Цього мене навчив тато. Навіть якщо і нічого не впіймаєш, то на природі можна гарно провести час, — ділиться враженнями переможниця змагань. — Хоча мені дуже приємно, що я сьогодні виграла.

Змагання «Дитячий поплавок» на ставку «Рівнеоблводоканалу» відбуваються вже четвертий рік поспіль. Їхнім ідейним натхненником став працівник підприємства і голова товариства рибалок «Рівнеоблводоканалу» Василь Маньковський. Чоловік пригадує, що і до нього працівники підприємства між собою проводили на ставу змагання з рибної ловлі, однак тоді їх організовували спонтанно.

— Ми вирішили впорядкувати цей процес, зробити його більш офіційним, — каже пан Маньковський. — Для цього щороку члени нашого товариства зарибнюють став. До прикладу, цього року ми запустили туди 300 кілограмів коропа. На початку червня вже традиційно організовуємо змагання з рибної ловлі на поплавок для всіх дітей працівників нашого підприємства. Незалежно від того, є їхні батьки членами нашого товариства рибалок чи ні. А торік ще й проводили змагання серед працівників інших водоканалів України, на яких наша команда зайняла перше місце.

Позитивно ставиться і усіляко підтримує подібне захоплення своїх працівників адміністрація підприємства.

— Якщо людина має змогу гарно відпочити, відповідно, у неї буде і більша віддача в роботі. Це аксіома. Зрештою, сімейний відпочинок згуртовує колектив. Тому ми разом із профспілковим комітетом підприємства завжди сприяємо в організації дозвілля наших працівників. І одним з його різновидів є змагання з рибної ловлі «Дитячий поплавок», — каже директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш.

Зазначимо, що цього року у змаганнях «Дитячий поплавок» брали участь 27 команд — діти разом зі своїми батьками. Вік юних рибалок від 5 до 14 років. Перед початком організатори провели жеребкування секторів серед учасників змагань. Ловили на кукурудзу та черв’яка.

Четверте місце зайняв 8-річний Назар Власюк, якому забракло всього сотню грамів, аби посісти призове місце. Його улов заважив 4700 грамів.

Третім став 11-річний Артем Форманюк. Його три рибини заважили 4860 грамів. На другому місці з чотирма рибинами був Роман Пігаль. Хлопчині дев’ять років. Його улов — 6600 грамів. Ну, а перше місце з п’ятьма рибинами посіла 10-річна Софія Михалюк (7600 грамів).

Усі учасники отримали по пакету професійної прикормки від організаторів змагань. А за призові місця — грамоти та цінні подарунки. Софія отримала вудку, Роман — підсак, а Артем — ящик рибалки. Окрім того, кожен з юних учасників забрав додому найбільшу зловлену рибу. Решту відпустили у став, аби підростала до наступних змагань.

http://vodarivne.com.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також