Порада астролога: четвер проведіть у тиші і спокої

541 0

Ми у соцмережах:

Порада астролога: четвер проведіть у тиші і спокої

Сьогодні не варто вимагати неможливого ні від себе, ні від сторонніх людей. Чим простіше й тихіше пройде цей день, тим краще для нервової системи. Можна приділити час якимось особистим проектам, вдосконалити професійну майстерність, зайнятися спортом, але без перевантаження. Гороскоп на 21 листопада: що чекає сьогодні на кожен знак Зодіаку.

 

Овен

Сьогодні можна експериментувати в любовних справах. А також слід придивитися до себе. Якщо якась повсякденна справа викликає стійке незадоволення, необхідно позбавити себе цієї повинності.

Тілець

Сьогодні буде корисно частіше робити перерви у справах. Це дозволить підстрахуватися від багатьох помилок. Великих проблем на четвер не передбачається. День у цілому не поганий для відвідування державних установ, для підписання договорів, оформлення угод, а також для подачі позовних заяв.

Близнюки

Дехто сьогодні захоче оточити себе тишею. Можливо, буде достатньо кількох годин, проведених за медитацією (іншим спокійним заняттям). Можна розраховувати на успіх у професійних справах. Близнюкам, які вийшли на пенсію, рекомендується знайти цікаве хобі. Можуть з'явитися ідеї про те, як стати трохи багатшими.

Рак

Не варто покладатися на свою інтуїцію. Ця порада особливо актуальна у процесі знайомств. Не судіть про оточуючих за їхньою зовнішністю, за наявністю брендових речей та аксесуарів. Максимум позитивних емоцій принесе простота. Шукайте натхнення у контактах з природою.

Лев

Багатьом сьогодні будуть вдаватися будь-які справи. Швидше за все, енергетичний потенціал буде досить високий. Ті, хто недавно хворів, відчує, що організм пішов на поправку. Рекомендується зосередитися на справах, від яких залежить фінансовий і професійний успіх. Діва

Сьогодні може загостритися якийсь підсвідомий страх. Зробіть все, щоб ця проблема не стала причиною неусвідомлених фобій. В іншому четвер пройде досить вдало. Успіх передбачається як у професійних, так і в особистих справах. Тим, хто задумався про зміну роботи, можна рішуче діяти. Зміни поки не бажані у сфері почуттів.

Терези

Терези протягом дня будуть ловити на собі багато зацікавлених поглядів. Швидше за все, суттєво зросте природна чарівність. Навчіться витягати з нього відчутну користь (наприклад, у роботі з людьми, в пошуках гідної вакансії, в процесі спілкування з потенційним інвестором або партнером). Варто подумати про збереження сімейної «скарбниці». Терезам старшого віку можна поекспериментувати з гардеробом.

Скорпіон

Не виключено, що прийдеться вирішувати питання, пов'язані з навчанням, здоров'ям дитини. Тим, у кого поки немає дітей або вони вже відлетіли з родового гнізда, потрібно буде боротися з фінансовою або особистою проблемою. Найкраща тактика – позиція спостерігача. Необхідно зібрати всю необхідну інформацію й тільки потім робити висновки. Увечері потурбуйтесь про своє самопочуття.

Стрілець

Стрільцям у цей день небажано проявляти підвищений інтерес до долі сторонньої людини. Можливо, щирий жест буде сприйнятий неправильно. Не виключені гострі ситуації у сфері почуттів. Кожну справу, розпочату у цей четвер, слід виконувати повільно і уважно.

Козеріг

Сьогодні варто всерйоз зайнятися собою. Йдеться і про відновлення нормального самопочуття, й про турботу про зовнішність. Швидше за все, сьогодні ще раз знайде підтвердження фраза про те, що зустрічають людей за одягом. Четвер – хороший день для великих покупок, для відповідальних зустрічей, а також для складання планів.

Водолій

Сьогодні не бажано проводити складні фінансові операції. Також буде не зайвим звести до мінімуму вживання калорійної їжі та словесні контакти зі складними співрозмовниками. Тим, хто перейшов 40-річний рубіж, варто трохи збільшити тривалість сну й відмовитися від шкідливих звичок. Не вітаються зміни в особистих справах.

Риби

На деяких Риб сьогодні ополчився чийсь неправедний гнів. Не виключено, що йдеться про конфлікти в транспорті, на роботі або про сварки із сусідами. Постарайтеся зберегти оптимістичний настрій. Він знадобиться для виконання обов'язкових справ, а також для проведення відповідальних переговорів, публічних виступів і співбесід. Є ризик, що проявляться симптоми якоїсь хвороби. Це привід, щоб знизити активність.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також