Поразка на перспективу

1620 0

Заключну домашню гру в поточному чемпіонаті провели футболісти рівненського «Вереса». Після двох нічиїх — 1:1 оновлений рівненський клуб програв — 0:1. Міг матч проти південноукраїнської «Енергії» завершитись й інакше, якби на 77-й хвилині Володимир Ткачук забив пенальті. До того ж варто зазначити, що майже ввесь другий тайм рівняни грали у більшості.

Після цієї поразки у групі А другої ліги «Верес» опустився на 13 місце. Хоча зважаючи на усі пертурбації всередині клубу, вимагати перемог від нового тренера та нових гравців наївно. Хочеться вірити, що кінцівка нинішнього чемпіонату пішла на жертву майбутнім перемогам. А заключні чотири гри — це можливість молодим футболістам «Штурму» спробувати на смак професійний футбол. Завершуватиме чемпіонат «Верес» у п’ятницю в Чернівцях. І хоча турнірного значення ця гра особливого не матиме — максимум опустимося ще на сходинку, але варто гравцям та тренерам пам’ятати, що у 2008 році «Верес» так жодного разу і не переміг; з врахуванням першого кола безвиграшна серія становить 15 матчів.