Порошенко та Філарет привезли до Рівного Томос

3690 3

Президент Петро Порошенко та патріарх Філарет уже прибули до Рівного. Кілька хвилин тому вони зайшли до Покровського собору, де на них уже більше години чекали священики та миряни.

Подвір’я Покровського собору також повністю заповнене людьми. Петро Порошенко, проходячи до собору, вітався з рівнянами. Декому тиснув руку. Люди фотографували його на свої телефони та дякували за створення Православної церкви України.

Патріарх Філарет зайшов до храму першим. Чому не приїхав митрополит Епіфаній, наразі невідомо.

Зустрічали президента та патріарха голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та нардепи від Рівненщини Юрій Вознюк, Олександр Дехтярчук та Василь Яніцький.

У соборі розгорнули привезений Томос. На ньому – підписи членів Священного Синоду. Окрім того, документ художньо оформлений та писаний від руки відомим іконописцем.


Богослужіння вже розпочато. Очолює його Філарет. Опісля служби Томос заберуть. Завтра його президент привезе до Луцька.

Петро Порошенко, опісля богослужіння поїде до військового госпіталю у Клевані, потім до Здолбунова, а ввечері зустрінеться із представниками районів у драмтеатрі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Лучанин 01:31, 10.01.2019

    Порошенко не поїде до Луцька вже.

  • Надія 07:50, 11.01.2019

    Наші люди,їм весело ще виходять на зустріч з ним, згадайте що робиться на сході, пенсія,зарплата це все через нього то ви йому руку ще подайте.

  • Хрюмек 07:01, 11.01.2019

    Люблять вони нашого гаранта і він їх теж! Він знає іноземні мови та европейський етикет!!! Цінують його за те, що не кідає слова на вітер, обіцяв нам жити по-новому ось і живемо!

Залиште вiдповiдь

Читайте також