Порвали «Мавп» як газету

2630 0

Великодній подарунок своїм вболівальникам зробили баскетболісти рівенського «Пульсара». У заключному матчі регулярного чемпіонату рівняни сенсаційно перемогли одного з претендентів на медалі суперліги «Черкаські мавпи» — 82:75, довівши цим, що гроші у баскетболі — річ важлива, але не вирішальна.. За не дуже доброю традицією «пульсарівці» знову провалили стартові хвилини гри, програючи у середині першої чверті «мінус» 16.

Великодній подарунок своїм вболівальникам зробили баскетболісти рівенського «Пульсара». У заключному матчі регулярного чемпіонату рівняни сенсаційно перемогли одного з претендентів на медалі суперліги «Черкаські мавпи» — 82:75, довівши цим, що гроші у баскетболі — річ важлива, але не вирішальна.. За не дуже доброю традицією «пульсарівці» знову провалили стартові хвилини гри, програючи у середині першої чверті «мінус» 16. Втім, руки наші гравці не опустили, вигравши наступні три періоди і матч загалом. Справжнім лідером у цій зустрічі був Анатолій Дубнюк, на рахунку якого 26 очок та 9 підборів. Якщо хтось вважає, що «Мавпи» приїхали до Рівного програвати, зазначимо, що до цього в їхньому пасиві вже було два поспіль програші (а це втрачені преміальні) й невдача від «Пульсара» в їхні плани ніяк не входила. Більше того, керівництво черкаського клубу висловило претензії щодо суддівства у цій грі до Федерації баскетболу України, що ще раз засвідчує, що поразка від рівнян зачепила одного з фаворитів суперліги за живе. Рівняни ж перед проміжним фінішем змогли покращити своє турнірне становище. Регулярний чемпіонат вони завершили на 11 місці (торік було 13). В активі «Пульсара» домашні перемоги не лише над «Львівською політехнікою» та «Політехніком», але й над командами з середньої та верхньої частини турнірної таблиці — «Одесою», «Дніпром» та «Черкаськими мавпами». Тепер на нашу команду очікує ще один етап змагань, серед команд, що посіли місця з 9 по 13.