![Посадили ліс на честь воїнів, які боронять Україну](/img/650/posadili-lis-na-chest-voiniv-yaki-boronyat-ukrainu20190327_8566.jpg)
Ліс посадили у Костопільському лісгоспі.
Заступники голови Костопільської районної адміністрації та працівники апарату підтримали ініціативу лісівників ДП «Костопільський лісгосп» і сьогодні разом з директором підприємства Олександром Мелещуком, головним лісничим Віталієм Стельмащуком посадили лісові культури у Мащанському лісництві.
Ділянку лісу заклали на честь воїнів-захисників, які боронять нашу державу. На площі 04, га висадили понад 2,5 тис.шт. сіянців дуба та ялини.