![Посеред дня у селі на Рівненщині чоловік з рушниці відстрілював собак](/img/650/posered-dnya-u-seli-na-rivnenshchini-cholovik-z-ru_20220120_3134.jpg)
Вчора о 13 годині у селі Грушвиця Друга по вулиці Шевченка місцевий житель відстрілював собак з мисливської рушниці.
Це обурило місцевих жителів, які повідомили про це офіцеру громади Степану Євтушку.
- Правопорушник мав при собі мисливську рушницю. На щастя, собаки не постраждали. Рушницю вилучив, правопорушника буде притягнуто до відповідальності. Нагадую, що стрільба з вогнепальної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах тягне за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, - розповідає поліцейський.