![Посередник із Рівненщини «заробив» 100 000 бюджетних гривень](/img/650/poserednik-iz-rivnenshchini-zarobiv-100-000-byudzh_20230227_1383.jpg)
Жителю Рівненського району загрожує позбавлення волі, строком від 2 до 4 років.
За даними слідства, восени 2022 року він виступив посередником у державній закупівлі за бюджетні кошти між селищною радою Рівненського району й приватним підприємцем.
Чоловік підбурив підприємця та його компаньйона надати неправомірну вигоду службовим особам селищної ради за погодження укладення договорів купівлі-продажу військового спорядження, за що пізніше отримав свою винагороду – 100 000 гривень.
Особі вже повідомлено про підозру, а наразі вирішується питання обрання йому запобіжного заходу.