Пошарпаний патрульними чоловік з Сарн відмовився від госпіталізації

1464 0

Ми у соцмережах:

Пошарпаний патрульними чоловік з Сарн відмовився від госпіталізації

Рідні чоловіка, якого намагалися скрутити патрульні у Сарнах, спростовують те, що він перебував у розшуку як ухилянт.

Нагадаємо, що 1 листопада у Сарнах патрульні намагалися скрутити чоловіка. Патрульні настільки жорстоко тягали чоловіка, що йому на поміч кинулися перехожі, які фактично відбили його у поліції.

Правоохоронці стверджували, що такими методами намагалися доставити чоловіка до військкомату, щоб уточнити його дані.

Син чоловіка стверджує для СарниNews.City, що його батько не перебував у реєстрі ухилянтів:


- Мій батько, який не був і ніколи не перебував у розшуку. Поліція в даній ситуації не представилась, не надала інформації щодо розшуку, а просто почала затримувати мого батька.

Медики «швидкої», які прибули на виклик, щоб допомогти, розповіли, що потерпілий був у шоковому стані.


Під’їжджаючи, ми вже здалека побачили натовп людей біля зупинки, серед них було чимало поліцейських. Пацієнт чітко виділявся серед інших — він сидів. З досвіду я розуміла: пацієнт сидить, значить, у свідомості, може утримувати тіло у вертикальному положенні, тобто серйозних травм, скоріше за все, немає. Якби там були, наприклад, переломи чи травми голови, людина не сиділа б. У нас є директива: ми не оглядаємо пацієнтів на вулиці, ми це робимо в автомобілі. Всередину швидкої пацієнт зайшов сам. Він був у стресовому стані, не фокусувався, не перебував тут і зараз, а начебто переживав ще минулі події. Мені складно переповісти все у чіткій хронологічній послідовності, бо там справді метушня була, ажіотаж, — пояснює лікарка Сарненської станції швидкої медичної допомоги.

 

Медики попросили також зайти в карету швидкої когось із тих, хто перебував тут з самого початку, щоб допомогти встановити обставини травми. В автомобіль зайшла дружина.


- Чоловік був дуже збуджений. Було складно з ним встановити контакт. Довелось застосовувати деякі психологічні техніки, заспокійливі засоби, але ми домовились і почали огляд. У 45-річного чоловіка був підвищений артеріальний тиск 160/100 і тахікардія. Це ознаки тілесної реакції на гострий стрес. На правій надбрівній ділянці була невеличка садна, також нижче під оком на виличній ділянці правої сторони були теж невеличкі садна. Це не рани, просто сукровиця виступила. Ми їх обробили, - продовжує лікарка.

Допомогу чоловікові надавали не від’їжджаючи від місця виклику. До слова, дружина також мала гіпертонію — їй дали необхідні ліки. Далі медики запропонували госпіталізацію для подальшого обстеження.


- У нього домінувала гостра реакція на стрес. Це і звучало в діагнозі. Йому потрібно було зняти стресову реакцію, врівноважити тілесні реакції — тиск, пульс. Це неможливо було зробити в тих умовах, де всі шарпали двері швидкої. До того ж я не знала обставин травми. Буває, що люди в шоковому стані не реагують на травматичні прояви. Коли шоковий стан минає, починається біль, нудота чи інші симптоми. Тож я запропонувала чоловікові поїхати в лікарню для огляду лікарем-травматологом, щоб зробити рентген, подивитися на пацієнта в динаміці, зробити аналізи, - зазначає лікарка.


Подружжя погодилось пройти додаткові обстеження. Карета швидкої вирушила в Сарненську ЦРЛ, проте, проїхавши менше кілометра, пацієнт передумав. Дружина підписала відмову від госпіталізації. Інформацію про те, що чоловік гримав у двері, вимагаючи його випустити, медики спростовують.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також