![Фото - Рівненська ОВА](/img/650/poshkodzhenu-rosiyanami-shkolu-na-rivnenshchini-vi_20240301_2138.jpg)
Ворожий обстріл наробив шкоди. Однак все уже відновили.
У межах проєкту «EU4UASchools: Build Back Better» відбудували Великожолудський ліцей. У перші дні повномасштабного вторгнення заклад зазнав серйозних ушкоджень, - кажуть у Рівненській ОВА.
Як розповіла заступниця голови Рівненщини Людмила Шатковська, з серпня 2023 року ліцей розпочали відбудовувати за підтримки міжнародних партнерів. У межах проєкту встановили 32 дверей та 17 вікон, відремонтували навчальні класи та повністю замінили покрівлю. Також оновили водостічну та вентиляційну системи.
![](/images/Screenshot_20240301-145037_Facebook.jpg)
«Цей проєкт є прикладом співпраці між ПРООН, ЄС та місцевою владою для створення безпечних умов для навчання, - зазначає Людмила Шатковська. - Бюджет склав 11,5 млн грн. Область теж доєдналася до відбудови – початкові роботи були виконані саме за кошти регіону. Зокрема, на виготовлення проєктно-кошторисної документації та заміну вікон з обласного бюджету спрямували 1,5 млн грн, ще 500 тисяч – з місцевої скарбниці».
![](/images/Screenshot_20240301-145626_Facebook.jpg)
![](/images/Screenshot_20240301-145103_Facebook.jpg)
![](/images/Screenshot_20240301-145042_Facebook.jpg)