![Посварились через гроші, і підступно вдарив знайомого у спину](/img/650/posvarilis-cherez-hroshi-i-pidstupno-vdariv-znayom20190522_5603.jpg)
До поліції повідомили лікарі вараського медзакладу, що до них із тяжкими травмами доставлено 24-річного місцевого жителя.
![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/_qXpSY0XJ8N8lxP6ta49Wg/aHR0cHM6Ly9ydi5ucHUuZ292LnVhL2Fzc2V0cy9zaXRlcy9ydi9Eb2t1bWVudHlfZGx5YV9zYWp0dS8yMDE5L1RyYXZlbmovMjIwNS8lRDAlOTIlRDAlQjAlRDElODAlRDAlQjAlRDElODhfJUQwJUEyJUQwJUEyJUQwJUEzLzEuanBn?orig_uri=https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Travenj/2205/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%88_%D0%A2%D0%A2%D0%A3/1.jpg)
Поліцейські встановили, що поблизу будинку в мікрорайоні Вараш між потерпілим та 28-річним варашівцем виник конфлікт через гроші. Сварка переросла у бійку, у ході якої старший наніс декілька ударів загостреним металевим предметом в спину 24-річному чоловікові. У потерпілого медики діагностували пневмоторакс. Після проведеного оперативного втручання його життю загрози немає. Нині він госпіталізований в хірургічне відділення.
- Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання, — повідомив начальник слідчого відділення Вараського відділу поліції Олександр Долюк. — Вирішується питання про повідомлення чоловіку про підозру у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження та обрання міри запобіжного заходу.
Із місця події слідчі вилучили знаряддя злочину та встановлюють усі обставини події, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.