Повернення Ковалевського

1248 0

Екс-капітан «Пульсара» після дворічної перерви таки вийшов знову на майданчик у формі головної рівненської команди, цього разу під №10. Повернення 32-річного В’ячеслава Ковалевського відбулося у Запоріжжі в кубковому матчі проти «Ферро».

Через поломку автобуса прибули рівняни на місце лише у день гри. Плюс низка травм, отримуємо у підсумку різницю в рахунку «мінус» 37 — 56:93. Ковалевський у цій грі був одним з найкращих — у чотирьох спробах він влучив три триочкових, до цього додав ще й середнє влучання. Таким чином, Славко набрав 11 очок, більше здобули лише Павло Улянко та Олексій Полторацький — по 13. Гра чемпіонату у Дніпропетровську для Ковалевського вийшла не такою результативною — 7 очок, хоча підсумок її подібний, знову поразка — 75:97. Вперше після перерви перед рівненською публікою В’ячеслав зіграв у вівторок в матчі Кубка Суперліги проти львів’ян. Цього разу «Пульсар» приємно здивував своїх вболівальників, перемігши — 74:67. У неділю на «Пульсар» очікує гра у Дніпродзержинську проти «Дніпроазоту». Хтось з цих команд здобуде першу перемогу в чемпіонаті. А потім буде два запеклих протистояння у Рівному проти «Грифонів» — 1 грудня в рамках Кубка, а 5 грудня — в рамках чемпіонату.