Повернулись з Дніпра з 15 медалями

963 0

У Дніпрі проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У загальнокомандному заліку Рівненська область виборола І місце.

У змаганнях брали участь 105 спортсменів з 20 областей України. Рівненську область представляли 17 спортсменів. Команда Рівненщини виборола 15 медалей, повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Перші місця вибороли: Любов Семенюк у ваговій категорії до 79 кг. з результатом 100 кг; Олександр Багнюк у ваговій категорії до 107 кг. з результатом 181 кг.

Другі місця вибороли: Марина Самчик у ваговій категорії до 55 кг з результатом 62 кг., Оксана Козлинець у ваговій категорії до 79 кг. з результатом 45 кг, В’ячеслав Катеринич у ваговій категорії до 49 кг. з результатом 80 кг; Василь Рожко у ваговій категорії до 54 кг. з результатом 125 кг; Сергій Шутак у ваговій категорії до 59 кг. з результатом 125 кг; Сергій Кожушко у ваговій категорії до 88 кг. з результатом 151 кг; Микола Клімов у ваговій категорії до 97 кг. з результатом 125 кг; Андрій Сікальський у ваговій категорії понад 107 кг. з результатом 145 кг.

Треті місця вибороли: Дар’я Кобилинська у ваговій категорії до 41 кг з результатом 59 кг; Олексій Іванов у ваговій категорії до 65 кг з результатом 117 кг; Юрій Ковальчук у ваговій категорії до 80 кг з результатом 120 кг;

У змаганнях серед юніорів:І місце виборов В’ячеслав Катеринич у ваговій категорії до 49 кг з результатом 80 кг; ІІ місце виборола Дар’я Кобилинська у ваговій категорії до 41 кг з результатом 59 кг.

Дар’я Кобилинська та Сергій Кожушко виконали норматив Майстра спорту України.

В абсолютній першості серед чоловіків Олександр Багнюк став бронзовим призером.

У загальнокомандному заліку Рівненська область виборола І місце. Готували спортсменів тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт»: Андрій Демчук, Вадим Полюхович, Олександр Фесовець, Василь Коваленко та Володимир Сударіков .