![Повернутись у рідне село пенсіонерці у спеку допомогла офіцерка](/img/650/povernutis-u-ridne-selo-pensionertsi-u-speku-dopom_20230624_7252.jpg)
Декілька хвилин забракло жительці Млинівщини, аби встигнути пересісти на маршрутку до свого села. Під палючим сонцем їй довелося стояти в очікуванні наступного транспорту.
Саме в цей час поліцейська офіцерка Млинівської територіальної громади Ірина Банада прямувала з виклику на поліцейську станцію, як побачила розгублену жінку із тростиною та двома сумками: на вулиці спекотно, а затінку поруч немає.
З’ясувалося, що до рідного села пенсіонерки майже 7 кілометрів, а найближча маршрутка — через дві години.
Доставити поліцейській додому жінку було нескладно, а от пенсіонерці така допомога знадобилася вчасно, адже вдома із медикаментами та необхідними продуктами на неї чекав чоловік.