Повітря у Рівному стає все більш забрудненим – дослідження Гідрометцентру

647 2
фото - deloindom

Комплексна лабораторія спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища обласного Гідрометцентру провела спостереження за забрудненням атмосферного повітря в червні. Дослідження проводили по десяти забруднювальних компонентах. Відібрали та проаналізували 1 645 проб повітря.

Рівень забруднення атмосферного повітря в червні був підвищений. За минулий місять спостерігалося підвищення середньодобового гранично допустимого рівня діоксиду азоту в 1,1 раз, фтористого водню майже в півтора рази та в три рази формальдегіду. Загалом індекс забруднення повітря пилом, діоксидом азоту, фенолом, фтористим воднем та формальдегідом становив 8,7. А у червні минулого року – сім.

На забруднення атмосферного повітря впливають висока температура повітря, висока вологість, відсутність чи наявність вітру, кількість та інтенсивність опадів.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Гість 07:24, 10.07.2019

    Страшно димящій Азот тут ніби не при чом, да?

  • Іван Васильович 04:00, 12.07.2019

    Якраз навпаки, коли вітер дме на Ювілейний, то відчувається в повітрі щось горіле і ядуче немов палене пір’я. І це за будь-якої температури на протязі всього року. Починається це неподобство завжди коли тільки-но стемніє і аж до самого ранку. Мабуть тому, щоб не визначили звідки іде дим. Отже, це діється незаконно, і міська влада вже дуже багато часу цього справді не помічає бо ніяк цьому не протидіє.

Залиште вiдповiдь

Читайте також