Повністю знищити тіньовий ринок горілки неможливо

894 0

Ми у соцмережах:

Повністю знищити тіньовий ринок горілки неможливо

Повністю знищити тіньовий ринок горілки в Україні, так само як і корупцію, неможливо. Про це заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко.

Крім того, за словами податківця, держава — неефективний власник: "Я не хочу коментувати можливі рішення уряду щодо приватизації, але вважаю, що у підприємств спиртової галузі повинен бути ефективний власник. На сьогодні держава управляє неефективно.

Якщо при колишній владі керівництво "Укрспирту" вкрало близько мільярда, то за сім місяців нової влади вкрадено близько 200 млн грн. Я різниці не бачу між Хартом і Лабутіним. Приватний же власник сам у себе красти не буде".

За словами Хоменка, несплата акцизного збору в 2014 році становила близько 6 млрд. гривень. Згідно з оцінками за березень, при загальному обсязі ринку горілки близько 50 млн. декалітрів (1 млрд. пляшок по 0,5 л) 50% припадало начорний ринок

До 15 травня вдалося зменшити розмір тіньового ринку до 10%", — розповів п.Хоменко. "З 500 млн. пляшок, що становили чорний ринок, 300 млн. пляшок було вироблено під егідою відомого Юри Єнакіївського (Юрій Іванющенко)", — зазначив він.

За його словами, у схемі виробництва "лівої" горілки був задіяний керівник "Укрспирту" Олександр Харт: "Треба розуміти, що без організованого постачання спирту в цій справі далеко не заїдеш. У червні Харта оголосили в розшук, але він встиг втекти до Криму.

Він — ключовий свідок і обвинувачений. Ми сьогодні працюємо по ньому і далі. Справа ускладнюється тим, що всі документи знищено або вкрадено". Що стосується Лабутіна, то, за словами Хоменка, йому оголосили підозру, він ліг у лікарню, потім прийшли озброєні люди, змели охорону і відвезли Лабутіна в невідомому напрямку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також