Пожежне депо у Дубні повернуть у власність громади

446 0

Ми у соцмережах:

Пожежне депо у Дубні повернуть у власність громади

Вже кілька років у судах прокуратура вимагає визнати незаконним рішення органу місцевого самоврядування та недійсним договір купівлі-продажу пожежного депо загальною площею майже 300 кв м.

Йдеться про один із об’єктів нерухомості майнового комплексу колишнього військового містечка у місті Дубно, який прийнятий у комунальну власність винятково для забезпечення потреб територіальної громади, однак у подальшому, на підставі незаконного рішення органу місцевого самоврядування, відчужений та переданий у власність фізичної особи.

Прокуратура в судах доводила, що рішення Дубенської міської ради про включення пожежного депо до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, а також укладений між нею та фізичною особою договір купівлі-продажу суперечать вимогам постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, якими встановлено заборону на приватизацію цього об’єкта.

В листопаді минулого року постановою Верховного Суду касаційну скаргу Рівненської обласної прокуратури задоволено частково, а справу направлено на новий розгляд до господарського суду Рівненської області.

І вже рішенням господарського суду Рівненської області договір купівлі-продажу будівлі вкотре визнано недійсним. Таким чином пожежне депо підлягає поверненню у власність Дубенської територіальної громади, повідомила пресслужба Рівненської обласної прокуратури. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також