Прагнуть, щоб школярі вважали поліцейських друзями

536 0

Ми у соцмережах:

Прагнуть, щоб школярі вважали поліцейських друзями

Учні Мащанської загальноосвітньої школи ознайомилися з умовами несення служби поліцейськими у місті Костополі, дізналися про види правопорушень та відповідальність за вчинення протиправних дій.

Спершу підлітки побували у черговій частині, куди передусім звертаються за допомогою, адже саме від працівників цього підрозділу залежить оперативність реагування на звернення громадян.

Інспектор ювенальної превенції Олександра Незгода також показала школярам кімнату, де поліцейські отримують та здають зброю, розповіла про будову та основні її характеристики.

Діти мали можливість на собі приміряти засоби захисту та сфотографуватися із навчальним пістолетом в руках. Старший лейтенант поліції нагадала школярам і про правила дорожнього руху, після чого перевірила знання невеликими задачами.

«Ці екскурсії мають профілактичний характер, зокрема щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх, - зазначив начальник Костопільського відділу поліції Микола Ловин. - Приємно бачити, що діти дуже комунікабельні, допитливі та щиро цікавилися роботою поліції. Такий формат спілкування найбільш ефективний та сприятливий для того, щоб підростаюче покоління бачило у поліцейському друга».

Зустріч учнів з поліцейськими закінчилася спільним фото та побажаннями зустрітися знову.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також