«Престижем» надалі керуватиме Сергій Рачинець

936 0

Ми у соцмережах:

«Престижем» надалі керуватиме Сергій Рачинець

Завершився кадровий конкурс на посаду директора Рівненського академічного ліцею «Престиж» ім. Лідії Котовської.

Переможцем визнано чинного керівника – Сергія Рачинця.

7 Днів повідомляє, що  він був єдиним претендентом на цю посаду і один брав участь у кадровому конкурсі. Сам здавав іспит, проходив співбесіду з представниками конкурсної комісії та спілкувався з трудовим колективом. Очікується, що новий контракт із ним укладуть на 6 років.

41-річний Сергій Рачинець очолює заклад із 2016 року. Він має 18 років педагогічного стажу.

Раніше інноваційним освітнім закладом керувала Лілія Котовська, яка була автором педагогічної ідеї школи та її фундаторкою. Вона була директоркою з 1994 року до моменту своєї смерті в 2016 році.

До речі, цього року школа отримала нову назву: за клопотанням трудового колективу міська рада перейменувала класичну гімназію в академічний ліцей та присвоїла йому ім’я Лілії Котовської.

Нині тут у 1–11-х класах навчається близько 600 учнів. Гімназія функціонує як школа повного дня. У другій половині дня учні мають можливість розвинути свої здібності і зацікавлення, відвідуючи гуртки та факультативи (їх є близько 20). З першого класу у школі запроваджено роздільне навчання хлопчиків і дівчаток. У старшій школі навчання проводиться спільно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також