Президент поставив футболістам завдання - перемагати у кожному матчі

623 0

Ми у соцмережах:

Президент поставив футболістам завдання - перемагати у кожному матчі

Президент народного клубу "Верес" Іван Надєїн взяв участь в онлайн конференції, під час якої відповів на запитання вболівальників.

- Чи отримала команда бонус за вихід до Першої ліги?

- Так. Всі зобов'язання перед командою ми виконали. Всі задоволені.

- Як триває процес залучення місцевих спонсорів та партнерів?

- З понеділка на посаді виконувача обов'язків директора з маркетингу працює Євген Донцов. Він повинен запустити "Бізнес клуб" для місцевих підприємців. Це його основна задача. Він над цим вже працює. Наглядова рада підтримала продовження партнерства з компаніями "Укртепло" і "Семікс бетон". Під час матчу плей-офф проти "Черкащини" в нас був Matchday-партнер торгова марка "Рівень". Вони придбали відповідний спонсорський пакет. Можливо, така традиція продовжиться. Також ведемо перемовини з двома бетінговими компаніями. І ще однієї загальнонаціональною компанією.

- Які завдання на сезон стоять перед командою?

- Завдання - перемагати у кожному матчі. В нас є дворічний контракт з головним тренером. В рамках цього контракту прописана умова виходу до УПЛ. Але за підсумком двох сезонів. Завдання у Кубку України - пробитися якомога далі.

- Чи існують плани щодо навчально-тренувальної бази?

- Так. Ми готові профінансувати будівництво тренувальної бази. Вже навіть подали свої передпроектні пропозиції до міської ради. Є місце, яке нецікаве будівельникам, але цікаве нам. Там є можливість збудувати 3 великих і 3 малих поля. База - це необхідний фундамент розвитку клубу.

- Яке Ваше бачення покращення умов для підготовки молодих футболістів та роботи тренерів в ДЮСШ "Верес"?

- Для підтримки комунальної ДЮСШ з футболу "Верес" клуб виділив понад 200 тисяч гривень. На форму, інвентар. Ці гроші виділені в рамках нашої програми підтримки дитячо-юнацького футболу на 2020-2025 роки. Цю програму підтримала наглядова рада клубу. Ми хотіли б мати в команді власних виконавців після 2025 року.

- Коли клуб розпочне випуск акцій?

- На наступному засіданні наглядової ради заплановано розгляд питання про старт емісії. Перед юристами стоїть завдання до кінця року завершити розміщення цих акцій. В серпні ми отримали остаточне свідоцтво про розміщення першої частини акцій. На 6 мільйонів гривень. Зараз акціонери - це я і громадська спілка. Тепер залишаються юридичні нюанси. Наглядова рада має прийняти рішення про початок емісії і Київська біржа розпочне розміщення акцій. Орієнтовна дата наступного засідання наглядової ради - 21 вересня.

- Які ще сюрпризи чекають на вболівальників у цьому сезоні?

- Ми плануємо запуск "Верес TV". Кожен солідний клуб має таку річ. Це допоможе нам бути ще більш відкритими перед вболівальниками.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне) .


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також