Президент в Одесі вітав моряків, цікавився проблемами та купався у морі

850 0

Ми у соцмережах:

Президент в Одесі вітав моряків, цікавився проблемами та купався у морі

Президент України Володимир Зеленський два дні перебуває в Одесі з робочим візитом. Сьогодні, у День Військово-Морських сил Збройних сил України, президент Володимир Зеленський на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» оглянув проходження військових кораблів і техніки.

Він розповів про Одесу на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

Що розповісти за Одесу? Це край натхнення, край майбутнього. Вражений побаченим і почутим у тутешніх портах: це найперспективніша галузь для інвестицій, якою керують віддані та професійні менеджери. У ній працюють 100 тисяч осіб. Українські порти демонструють зростання, збільшується обробка вантажів, реалізуються перші концесійні проекти, відновлюється річкове судноплавство. Все це доказ того, що Україна – морська держава.

Сьогодні святкуємо і День працівників морського та річкового флоту, і День Військово-Морських сил України!
Значення ВМС для обороноздатності України неможливо переоцінити. Екіпажі корабельно-катерного складу та морської авіації, підрозділи морської піхоти та артилерії ВМС – надійний щит морського напрямку, вони нікому не дозволять зруйнувати систему Чорноморської безпеки. І наша мета – системно нарощувати вашу міць.

А головне, про кого ми завжди повинні пам’ятати та піклуватися, – це люди. Це наші військові моряки, їхні родини, гідне матеріальне та соціальне забезпечення для них. Це – завдання номер один.
І сьогодні наші моряки отримали понад 70 квартир. Серед них – моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україну. Але їхня вірність присязі чомусь була для влади непомітною, і вони жили в жахливих умовах. Мені соромно, що за весь цей час вони не отримали від держави гідної подяки. Радий, що нарешті справедливість перемогла.

Звернув увагу на проблеми регіону. Наслідки аварії танкера Delfi – одне з найбільш проблемних питань. Міністерство інфраструктури готове забезпечити цілодобове підводне освітлення та роботу водолазів, усі державні служби нададуть необхідну підтримку. Роботи з ліквідації треба було розпочинати ще в листопаді 2019 року. Проте судновласник показав свою безвідповідальність і фактично забув про танкер. 20 липня – це орієнтир. Якщо не буде результату, цим мають зайнятися правоохоронці. Хтось має нести відповідальність.

Поговорив з місцевим бізнесом. Дуже професійні люди, які працюють на користь України. Завжди намагаюся допомогти з розв'язанням їхніх проблем, сподіваюся, цього разу буде так само.
А ще спілкувався з місцевими ветеранами. Їхні прохання справедливі: підвищення пенсії, зменшення комунальних платежів, доступ до лікування, психологічна реабілітація. Будемо розбиратися та вирішувати.

Ну і «Велике будівництво»: цьогоріч на Одещині буде відновлено 163 км доріг державного значення. Подивився, які будують стадіони – просто клас! У своєму дитинстві бачив такі тільки в іноземних фільмах.
Провів тут вихідні, й «таки да»: Одеса – українська перлина для людей і про людей. Обов’язково повернуся сюди знову і всім рекомендую! 

По завершенню низки робочих зустрічей Володимир Зеленський відправився на відпочинок у готель, а вранці його бачили на пляжі біля готелю «Немо», в якому він зупинився. Сьогодні в Ютубі з'явилося відео, як Володимир Зеленський та керівник його Офісу Андрій Єрмак купалися в морі. Бути на морі і не скористатись слушною нагодою поплавати там, було б просто гріх.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також