Приїхав із санаторію і помер від COVID-19

4071 0

Ми у соцмережах:

Приїхав із санаторію і помер від COVID-19

Спалах захворювання на коронавірус у місті Нововолинськ Волинської області спричинив 72-річний мешканець міста, який перед тим знаходився в санаторно-оздоровчому комплексі «Червона калина», що під Рівним. Підозрюють, що саме в санаторії він і підхопив COVID-19, від якого потім помер. А в правоохоронців з’явилися тепер запитання до рівненського санаторію: чому працював, коли вже був оголошений карантин?

Ігор Тимошенко, заступник голови Рівненської ОДА:

— Наразі ведеться адміністративне провадження щодо цього випадку. Витребувано пояснення від керівництва «Червоної калини». Правоохоронні органи мають встановити: лікувався той чоловік в закладі чи відпочивав. Це вплине на позицію правоохоронних органів. Адже якщо чоловік лікувався, то питання буде знято. Ми тримаємо це на контролі.

Микола Сивий, головний лікар «Червоної калини»:

— Відпочиваючий з м.Нововолинська був прийнятий на лікування як особа з інвалідністю від нещасного випадку на виробництві відповідно до угоди, укладеної між ним, санаторієм «Червона калина» та управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області. Лікувався він за кошти цього Фонду. А 1 квітня в задовільному стані, без жодних ознак захворювання був виписаний і відбув із санаторію власним автомобілем.

Санаторій наразі закритий на карантин. В телефонному режимі ми проводимо опитування всіх працівників санаторію щодня. Жодних скарг на погане самопочуття від них не надходило. Щодо путівок відпочивальників, які були заплановані на квітень-травень, ми їх перенесли на пізніші терміни.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також