![Прикордонники виявили вантажівку з 250 «літрами» бурштину у бензобаку](/img/650/prikordonniki-viyavili-vantazhivku-z-250-litrami-b20200724_8220.jpeg)
Контрабанду виявили у пункті пропуску «Дякове» під час перевірки вантажівки, якою в Румунію везли паливні гранули.
Співробітники пункту пропуску звернули увагу на незаводські шви на паливному баку та саморобні кріплення. Співробітники оперативного підрозділу Мукачівського прикордонного загону з митниками провели поглиблений огляд, під час якого знайшли мішки з контрабандним камінням, заховані у 250-літровій діжці, завареній у бензобаку вантажівки. Вивезти з України сонячне каміння намагався 26-річний громадянин України.
Точна кількість, вага каміння, а також обставини правопорушення встановлюються, повідомляє Державна прикордонна служба України.