![Прикраси, ляльки та смаколики: на Лебединці у Рівному влаштували благодійний ярмарок](/img/650/prikrasi-lyalki-ta-smakoliki-na-lebedintsi-u-rivno_20220605_8850.jpg)
Виручені кошти підуть на допомогу українським захисникам.
У парку Молоді, неподалік алеї металевих скульптур та обласної бібліотеки, провели благодійний ярмарок. На ньому перехожим пропонували придбати речі ручної роботи, створені майстрами не лише з Рівного, але й з інших областей. Світлинами з Лебединки поділилася у фейсбуці рівнянка Ольга Юзвюк:
- Ярмаркуємо на Лебединці в Рівному ! Збираємо кошти для допомоги нашим воїнам ! Окремо хочу подякувати за бісерні прикраси, надані нашими майстринями з різних куточків України !