Принци Вільям і Гаррі возз`єдналися, щоб вшанувати пам`ять королеви

1148 0

Ми у соцмережах:

Принци Вільям і Гаррі возз`єдналися, щоб вшанувати пам`ять королеви

Принц Вільям з дружиною Кетрін Міддлтон та принц Гаррі з Меган Маркл у Віндзорі возз'єдналися під час квіткових підношень у пам'ять покійній Єлизаветі.

В Instagram Вільям написав, що в особі Єлизавети ІІ світ втратив надзвичайного лідера, і в найближчі дні про це ще говоритиметься багато.

"Одначе я втратив бабусю. І хоча я переживаю горе через цю втрату, я й відчуваю неймовірну вдячність. До п’ятого десятку років мого життя зі мною були мудрість та підтримка королеви. У моєї дружини було двадцять років її наставництва та підтримки. Мої троє дітей мали змогу проводити з нею канікули, отримавши спогади, що лишаться з ними на все життя...

Вона була поруч зі мною в найщасливіші моменти. І була поруч зі мною в найсумніші дні мого життя. Я знав, що цей день настане, але ще пройде час, перш ніж реальність життя без бабуні відчується справжньою. Принц вдячній своїй бабусі за її доброту, яку вона виявляла до всієї родини та до нього. А також вдячний від імені цілого свого покоління – за взірець гідності та служіння.

Відома фраза моєї бабусі про те, що горе – це та ціна, яку ми платимо за любов. Весь цей смуток, який ми відчуватимемо в наступні тижні, буде свідченням любові, яку ми відчували до нашої надзвичайної королеви. Я берегтиму пам’ять про неї, підтримуючи мого батька, короля всім чим зможу", - запевнив Вільям.

Додамо, що спільне горе змусило братів забути про тривалу ворожнечу і висловити любов та пошану до своєї бабусі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також